Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
Щиро вітаємо вас із святом завершення навчального року –
Останнім дзвоником!
В цьому році цей день проходить для всіх незвично – без шкільних святкових лінійок, стрічок та вдалині один від одного. Але слід порадіти тому, що ви змогли подолати труднощі, з успіхом завершити цей навчальний рік дистанційно та зберегти своє здоров’я.

Попереду пора кaнiкул, під час яких дітям слід набратися духовних та фізичних сил дo нaступнoгo нaвчaльнoгo року, щоб і надалі з легкістю дoсягaти нових вeршин.

Випускникам бажаємо успiхiв в oпaнувaннi нових знaнь, вивaжeнo oбрaти прoфeсiю нa всe життя. Реалізовуйте свої ідеї тa завжди дoсягайте пoстaвлeних цiлeй.

Вчителям та батькам – мудрості, терпіння і віри в своїх дітей.

Вітаємо всіх зі святом останнього дзвоника, із закінченням непростого шкільного року!

Міцного здоров’я всім! Зі святом!

Наші поробки на конкурс "Новорічна композиція"

17.01.2017 19:45

З Новим роком та Різдвом Христовим!

02.01.2017 15:56

Хай Новий рік ввійде, як казка,
У домі вашому поселиться,
Його наповнить теплота і ласка,
Достаток килимом постелиться.
Зоря Різдва, мов світло ліхтаря,
Нехай веде вас до Христа,
І в домі вашім хай царять
Здоров’я, радість, доброта!

Міс Осінь-Україночка 2016

30.11.2016 11:38

Це одне з найулюбленіших заходів у школі. Всі класи дуже ретельно готуються до нього, бо один з конкурсів "Підтримка класу" допомагає конкурсанткам підвищити свої бали. Але бали- не найголовніше. Найголовніше - це виявлення прихованих здібностей дівчат, конкурс допомагає їм розкрити свої таланти, показати себе зовсім з іншої площини.

цього року змагалися наступні дівчата:

5 клас - Подтьолок Катерина

6 клас - Маньківська Юлія

7 клас - Хайнацька Вікторія

8 клас - Хиртіє Анастасія

9 клас - Маноха Ангеліна

Боротьба була напруженою. Чим ближче до фіналу, тим більше вболівали за своїх дівчат вболівальники. Ів результаті титул "Міс осінь-україночка" виборола Маноха Ангеліна. Та переможених не було, бо всі вони є найкращими!

свято "Українська осінь"

21.11.2016 20:44

У п"ятницю відбулося чудове свято"Українська осінь".До нас в гості завітала чарівна Осінь разом з осінніми місяцями. Вона слухала пісні та загадки, театральні дійства про осінь. А сама обдарувала гостей та учасників свята осінніми дарами природи. Всі були просто в захваті.

Kонкурс знавців української мови

15.11.2016 21:59
У понеділок, 14 листопада, відбувся конкурс знавців української мови. Команди складалися із дітей 5-9 класів. Сили були майже рівними, але все ж таки одній з команд вдалося вирватися вперед і отримати таку бажану перемогу. Та головне - не перемога, а участь та бажання перевірити власні сили і знання української мови.

Спортивне свято до Дня захисника України

12.10.2016 18:31

Сьогодні у школі відбувся святковий спортивний захід "Нащадки козацької слави" присвячений Дню захисника України. Команди 7 класу "Оселедці" та 8 "Справжні козаки" змагалися в різних конкурсах, таких як "Естафета", "Човниковий біг", "ВІджимання", "Стрибки у довжину" тощо. Обидві команди завзято змагалися, та перемогу з розривом у 5 балів здобула команда "Оселедці". Вітаємо вас! Всі учасники показали, що вони справді нащадки козаків.

Вітаємо всіх педагогів з професійним святом!

01.10.2016 19:41

Дорогі вчителі!

Вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Від імені ваших учнів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

Вітаємо всіх зі святом знань!

01.09.2016 17:35

Дорогі учні, педагоги, батьки!
Від усього серця вітаємо вас з Днем знань!
Нехай цей навчальний рік відкриє учням нові горизонти пізнання себе та світу, вчителів надихне успіхами виховання, а батьків – гордістю за своїх дітей.
Нехай цьогорічний Першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу та родину!
З нагоди свята бажаємо вам міцного здоров’я, незабутніх миттєвостей шкільного життя та справжніх відкриттів!