Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
Щиро вітаємо вас із святом завершення навчального року –
Останнім дзвоником!
В цьому році цей день проходить для всіх незвично – без шкільних святкових лінійок, стрічок та вдалині один від одного. Але слід порадіти тому, що ви змогли подолати труднощі, з успіхом завершити цей навчальний рік дистанційно та зберегти своє здоров’я.

Попереду пора кaнiкул, під час яких дітям слід набратися духовних та фізичних сил дo нaступнoгo нaвчaльнoгo року, щоб і надалі з легкістю дoсягaти нових вeршин.

Випускникам бажаємо успiхiв в oпaнувaннi нових знaнь, вивaжeнo oбрaти прoфeсiю нa всe життя. Реалізовуйте свої ідеї тa завжди дoсягайте пoстaвлeних цiлeй.

Вчителям та батькам – мудрості, терпіння і віри в своїх дітей.

Вітаємо всіх зі святом останнього дзвоника, із закінченням непростого шкільного року!

Міцного здоров’я всім! Зі святом!

Тематична лінійка до Дня Героїв Небесної Сотні.

12.03.2018 10:36

Сьогодні у нашому Борівському ЗЗСО І-ІІ ступенів відбулася тематична лінійка, присвячена дню пам"ті Героїв Небесної Сотні. Пам"ятати людей,які загинули в боротьбі за майбутнє України, ми повинні завжди!

Продовжується навчання!

04.03.2018 14:56

З 05 березня ( в понеділок) у Борівському ЗЗСО І-ІІ ступенів продовжується навчання. Чекаємо учнів на заняттях!

Шановні батьки та учні школи!

03.03.2018 13:12

У зв"язку з призупиненням навчально- виховного процесу у нашому закладі освіти, на нашому сайті для вас створено рубрику "Дистанційне навчання", де ви можете ознайомитися з наказом, а також із домашніми завданнями   з різних навчальних предметів!

Вітаємо нашу колегу з ювілеєм!

13.02.2018 16:33

13 лютого вчитель математики Козлова Наталія Зіновіївна святкує ювілейний день народження.

Адміністрація та педагогічний колектив школи вітають Вас, шановна імениннице, та зичать невичерпного здоров'я, невсипущої енергії, нових творчих здобутків і особистого успіху, миру, добробутув родині. Бажаємо, щоб у Ваших помислах і діях й надалі панувала мудрість, а у серці - добро й тепло від людської вдячності.

Нехай роки не затьмарюють радість і повноту буття. На щастя, на здоров'я, на благополуччя і сонячних променів ласку нехай буде багатою Ваша доля. Дорожче за людяність і милосердя немає в людині кращого, а Ваше єство наповнене цим. Тож хай сторицею повниться Ваша чаша, нехай чистими помислами струменить джерело Вашої доброти.
Бажаємо здоров’я, як криця міцного,
Будьте душею завжди молоді.
Хай Вашу долю освітлюють зорі,
А щастя рікою вливається в дім.
Хоч було тривог в житті немало,
Та не будемо згадувать сумне,
Бо горить в душі іще багаття,
Вогонь горить - це головне.
На довгий вік, на многії літа,
На шану від людей, тепло родинне,
Стелися, доле, крізь усе життя,
Лише добром для доброї людини.
Нехай старання Ваші і труди
Помножать успіх в нашім колективі,
Живіть в добрі і радості завжди,
Та будьте все життя щасливі!

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ У ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

13.02.2018 09:42

Правила поведінки на льоду(1).docx (17889)

Учні школи відвідали льодову арену спортивного комплексу "Світанок" у с.Ковалівка 07.02.2018

08.02.2018 10:26

День пам"яті героїв Крут

29.01.2018 15:43

29 січня було проведено урочисту лінійку до дня пам"яті полеглих у бою під Крутами.

29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.

Крути – наша гордість і слава,
Там соколи юні у вічність пішли.
На клич молодої держави,
Піднялися вірні сини.
Грудьми у нерівному бої,
Спинили червону орду,
З честю впали герої,
За Україну свою.

Михайло Зельман (Лісовий)  "КРУТИ"

Саме тоді на Чернігівщині недалеко від залізничної станції Крути, що розташована за 130 кілометрів на північний-схід від Києва, добровольчий Студентський Курінь, що складався із 300 юнаків: студентів Університету імені Святого Володимира, новоствореного Українського Народного Університету та гімназисти Київських гімназій, відстоюючи право українського народу жити у власній державі, вступили нерівний бій із більшовицькими військами, чисельність яких налічувала близько 5 тисяч.

Бій тривав лише п’ять годин. У полон було захоплено і потім розстріляно 28 юнаків. Ціною свого життя юні герої зупинили наступ ворога на два дні.

Уже в березні 1918 року, після підписання більшовиками Брестської мирної угоди і з поверненням уряду УНР до Києва, за рішенням Центральної Ради було вирішеноурочисто перепоховати полеглих студентів на Аскольдовій могилі у Києві. Тіла 28 вояків-студентів було перевезено до Києва.

За кілька тижнів після бою під Крутами М. Грушевський писав: “Недаремно пролилася кров тисяч українських інтелігентів та молоді, коли вона принесла духовне визволення від найтяжчого і найшкідливішого московського ярма: добровільно прийнятого духовного закріпачення!”

Педрада

29.12.2017 18:20

29 грудня проведено педраду - вернісаж думок  "Формування самостійної діяльності школярів за сучасних умов як одна з важливих умов розвитку творчої особистості".

Учні 5 - 8 класу відвідали Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум» м. Київ

20.12.2017 17:40

Свято !

24.11.2017 19:51

24 листопада відбувся конкурс "Міс Осінь - 2017", в якому взяли участь учні 5-9 класів.

Проектна потужність

Проектна потужність закладу

22.06.2020 13:30
Проектна потужність Борівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Фастівської районної ради Київської області - 300 учнів

Територія обслуговування

Територія обслуговування

Мережа класів

Мережа класів на 2020-2021 н. р.

23.06.2020 20:38
Мережа класів на 2020-2021 н.р..doc (27136)

Перспективна мережа

10.12.2019 10:06
Інформація про перспетивну мережу.docx (14771)

Інформаційна відкритість

Мережа класів

Мережа класів на 2020-2021 н. р.

23.06.2020 20:38
Мережа класів на 2020-2021 н.р..doc (27136)

Перспективна мережа

10.12.2019 10:06